This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Home Sekrety prawa przyciągania

Sekrety prawa przyciągania

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

 

    

Przestań nieświadomie powstrzymywać własny sukces i naucz się:

 Jak dzięki mocy swoich myśli osiągnąć, co zechcesz
w każdej dziedzinie swojego życia?

 

Już w 1910 roku do publicznej wiadomości doszło, że istnieje niepisane prawo, które działa od początków naszych dziejów. To prawo działa na wszystkich i to niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi czy nie. Mogłeś je poznać już w książce "Sztuka Wzbogacania" i "Sekret"...

Teraz przed Tobą pojawia się szansa, aby nie tylko poznać to prawo, ale żeby na nim skorzystać w każdej dziedzinie swojego życia. Niezależnie od tego, czy chcesz być bogaty, czy chcesz zbudować wspaniały związek. Możesz tego dokonać tak, jak dokonali tego inni, nieświadomie korzystając z prawa przyciągania myśli. Prawo przyciągania, czyli prawo myślenia, które pozwala osiągnąć wszystko, czego w życiu pragniesz, spełniło marzenia miliony ludzi, którzy nawet nie zdawali sobie sprawy, że je stosują.

Mateusz Chłodnicki (fot. Wojciech Robakowski)"Domyślam się jak bardzo absurdalnie może to brzmieć dla niektórych osób. Wiem, że część osób przejdzie obok tego tekstu obojętnie, nie wierząc w to co jest tutaj napisane. Wiem też jednak, że Ci, którzy mają otwarty umysł i potraktują to poważnie, mogą naprawdę odmienić swoje życie. Sam jestem na to przykładem i wierzę w to, że to właśnie zmiana mojego myślenia i nieświadome (a z czasem już świadome) wykorzystanie prawa przyciągania w praktyce, sprawiło, że Wydawnictwo Złote Myśli, które założyłem wraz z Marcinem Kądziołką w 2004 roku, tak się rozwinęło i pomaga tylu ludziom. Zdecydowanie polecam zapoznanie się z prawem przyciągania. Ta publikacja może być pierwszą na ten temat, która przeczytasz i jeśli to zrobisz, to na pewno nie będzie ostatnią. Gwarantuję Ci to."

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej lektury,
Mateusz Chłodnicki
Wiceprezes Złote Myśli Sp. z o.o.
Podpis

PS.  Wystarczy, że przeczytasz parę opinii osób, poniżej a zauważysz, że "coś w tym musi być". Zresztą zawsze masz gwarancję - jeśli nie przekona Cię ta publikacja, oddamy Ci pieniądze.

"Byłam święcie przekonana o tym, że ta książka nie jest w stanie mnie zmienić. Nie czytam tego typu książek, stąpam twardo po ziemi. Ale "Sekrety prawa przyciągania" chciałam przeczytać, by mieć własne zdanie o działalności przyjaciela. I bardzo długo myślałam, jak wyrazić to słowami, jak napisać recenzję tej książki. Nie potrafię. Powiem tak – "Sekrety prawa przyciągania" wpłynęły na moje życie i ku wielkiej radości i wielkiemu zdziwieniu działają na mnie bez przerwy, w każdej chwili. Nie odbierajcie sobie szansy na lepsze i bardziej wartościowe życie. Jeśli ta książka zadziałała na mnie, a nie do końca nadal wierzę w jej siłę, to i na Was zadziała. Radzę Wam szczerze - czytajcie między wierszami, co mówi autor. Wówczas zrozumiecie to w pełni."
Katarzyna Grochowiak - ekspedientka z Warszawy - 27 lat

"Po przeczytaniu książki "Sekrety prawa przyciągania" zdałem sobie sprawę z tego, że dotychczas prawd zawartych w tej książce używałem nieświadomie. Mam cudowne życie, cudowną żonę, cudowne dzieci i dobrą pracę. To książka dla wszystkich, którzy poszukują, zastanawiają się nad sensem wszystkiego, co nas spotyka. Napisana prosto. O prostych rzeczach najlepiej pisać prosto. Czasem trudno uwierzyć, że lepsze życie jest na wyciągnięcie ręki. Ale tak naprawdę jest. Czyż to nie cudowne? To takie proste... Polecam wszystkim."
Artur Pasmowski - informatyk z Wrocławia - 31 lat

W jaki sposób prawo przyciągania
może zadziałać w Twoim życiu?

Dawno temu przeprowadzono wiele badań dotyczących pozytywnego myślenia i tego, w jaki sposób oddziałuje ono na nasze życie. Raz po raz okazywało się, że ludzie, którzy są pozytywnie nastawienie do życia, nie tylko osiągają większy sukces, ale również są szczęśliwsi. Oni po prostu szukają i przyciągają do swojego życia wszystkie pozytywne rzeczy.

Zamiast skupiać się  na problemach, rozmyślać i zadręczać się nimi, wolą szukać pozytywnych emocji w każdej sytuacji, jaka ich spotyka. Właśnie tutaj jest klucz do myślenia sukcesu i do przyciągania swoim myśleniem wszystkiego tego, czego pragniesz. Tutaj jest klucz do wykorzystania prawa przyciągania, aby spełnić wszystko, czego pragniesz.

Każda rzecz zaczyna się w Twoich myślach. Jeśli  wierzysz, że możesz osiągnąć najwznioślejsze cele, to tak się stanie. Jeśli nie będziesz w to wierzył, to na pewno Ci się nie uda. Uwolnij dobre myśli!

Z kolei, jeśli będziesz się zachował jak złośliwa i negatywna osoba, to podobnie będzie wyglądało Twoje życie. Szukając tego, co złe, skupiając się na kolejnych porażkach (nieważne czy swoich, czy także innych osób), z czasem również zaczniesz bagatelizować nawet najbardziej oczywiste sukcesy.

"Posiadanie pieniędzy i własności jest rezultatem pewnego schematu postępowania; ci, którzy postępują w Pewien Sposób – celowo lub przez przypadek – stają się bogaci; natomiast ci, których działania odbiegają od tego Pewnego Sposobu, pozostają biedni bez względu na to, jak ciężko pracują i jak bardzo są uzdolnieni. Jest prawem naturalnym, że podobne przyczyny zawsze wywołują podobne skutki, dlatego każdy mężczyzna lub kobieta, którzy nauczą się działać w pewien odpowiedni sposób, staną się nieodmiennie bogatymi."
Cytat z Sztuka wzbogacania się - jednej z pierwszych książek o prawie przyciągania w praktyce.

 

Czy Twoje myślenie nieświadomie blokuje sukces?

Większość ludzi nie myśli o tym, czego chce, ale o tym, czego nie chce w życiu. Nie chcą, aby dotknęła ich jakaś choroba, nie chcą być biedni, nie chcą problemów w życiu i wielu innych rzeczy. Prawda jest taka, że kiedy myślisz ciągle o tym, czego nie chcesz, zaczyna się to pojawiać w Twoim życiu.
Przykładowo ktoś może być bardzo zazdrosny o swoją drugą połówkę. Wciąż kontroluje ją i szuka oznak zdrady. Jeśli będzie tak robił przez dłuższy czas, to oczywiste jest, że w końcu znajdzie jakieś „dowody”. Mogą być one bardziej lub mniej logiczne, ale w wyniku obsesyjnego myślenia i szukania dowodów winy, z czasem zawsze się coś znajdzie.

Tak jest praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia. Przyciągamy do siebie różnego rodzaju myśli. Jeśli uważamy się za interesującą lub atrakcyjną osobę, to szukamy na to potwierdzenia w rzeczywistości. Wyłapujemy uśmiechy innych ludzi, widzimy ich przyjazne spojrzenia. Interpretujemy wszystko przez pryzmat własnego myślenia i z czasem zaczyna się tak rzeczywiście dziać w naszym życiu.

A teraz pomyśl. Powiedzmy, że chcesz się wzbogacić. Co rozsądniej jest zacząć robić? Myśleć nad tym, jak trudne to jest i jak wiele osób zaczyna i nigdy tego nie osiąga? Czy może myśleć o sobie już jak o bogatym człowieku, który teraz musi tylko zarobić trochę pieniędzy, które mu się należą, bo jest bogaty. Właśnie na tym polega prawo przyciągania, które działa dzięki temu, w  jaki sposób myślisz.
W końcu pomyśl, ilu sławnych sportowców ponosiło porażki i klęski, zanim osiągnęło sukcesy. Przegrane mecze, kontuzje, porażki... czy gdyby myśleli cały czas o tym, że przegrają, mieliby szanse się z tego podnieść albo chociaż spróbować osiągnąć szczyty? Czy gdyby starali się nie być ostatnimi albo nie spudłować strzału, to zdobywaliby najwyższe wyróżnienia. Oczywiście, że nie.

"Rozejrzyj się wokół siebie - mówiący o bogactwie - mają miliony, a ludzie narzekający na swoje choroby czują się źle. Ci pierwsi wiedzą, jak działa prawo przyciągania, a Ci drudzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak wielką siłę i moc posiadają. Pomyśl o tym, co chcesz, ale nawet nie żartuj o tym, czego nie chcesz napotkać w swoim życiu – nauczy Cię tego ta książka. "Sekrety prawa przyciągania" Krzysztofa Trybulskiego to książka, dzięki której zmienisz swoje życie na szczęśliwe, zdrowe i dostatnie, osiągniesz prawdziwy i świadomy sukces, zmotywujesz się do działania, poprawisz swoje relacje z najbliższymi i znajomymi, inaczej spojrzysz na świat. Gwarantuję, że ta książka zmieni Twoje życie. Mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie początkiem odkrywania siebie. Życie może być cudowne - powinno być i będzie - gdy zaczniesz stosować wskazówki, które autor zawarł w tej książce." 
Robert Guzner - psychoanalityk ze Śląska, 53 lata

Nasze myśli o strachu tak magnetycznie przyciągają kłopoty, jak konstruktywne, pozytywne myśli przyciągają wyniki pozytywne. Toteż bez względu na swoją treść, myśl rzeźbi rzeczywistość według własnego wizerunku. Kiedy wsiąknie to już do świadomości człowieka, wtedy przychyla się on do tej niezwykłej siły, której ma użyć (…). To, co się może wyda zbiegiem okoliczności, bynajmniej nim nie jest. Jest to materializacja wzorców z Twoich fal mózgowych. Cytat z książki: „Magia Wiary”

Jest tylko jedno duże "ALE"

Wcale nie tak prosto jest zastosować w swoim życiu to prawo. Istnieje tak wiele przeszkód i pułapek we właściwym jego spełnieniu, że bardzo łatwo jest popełnić błąd. Dlatego też w tej książce zostało omówione zostosowanie prawa przyciągania w różnych częściach życia. Dodatkowo, co bardzo ważne, ta książka jest napisana przez Polaka, a  więc i dostosowana w tematach, które porusza do polskiej rzeczywistości:

 • sekret prawa obfitości
 • sekret Twojego zadania
 • sekret prawa dostatku
 • sekret prawa myśli i wszechświata
 • sekret prawa pieniędzy
 • sekret pozytywnego myślenia

Czy skorzystasz z tej okazji?

Nie dość, że już za chwilę możesz poznać sekret prawa przyciągania, które jest niezwykle prostym sposobem na to, aby pozytywnie wpływać na swoje życie i osiągać to, czego się pragnie, to otrzymasz GRATIS specjalny BONUS. Publikację elektroniczną "Sekrety przyciągania pieniędzy", która na przykładzie prawa przyciągania, pokazuje, dlaczego wiele osób, poprzez swoje myślenie i podejście tak naprawdę wybiera, aby być biednymi, kiedy inni praktycznia "przyciągają do siebie pieniądze".

Inwestując w publikację "Sekrety prawa przyciągania", która znajduje się na tej stronie możesz zatem w cenie jednej publikacji otrzymać dwa tytuły, stanowiące swojego rodzaju kompendium wiedzy związanej z prawem przyciągania i osiądaniem sukcesu. Decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj, że masz wieczną gwarancję, więc my po prostu musimy pisać prawdę, bo inaczej ludzie zwracaliby te publikacje, gdyby nie były tak dobre, jak piszemy :-)

Dzięki tej książce poznasz jeszcze parę innych"sekretów" :-)

 • sekret przyciągania sukcesów
 • sekret przyciągania przyjaźni
 • sekret prawa wdzięczności
 • sekret poprawnego myślenia
 • sekret przyciągania szczęścia
 • sekret siły woli
 • sekret przebaczenia
 • sekrety siły umysłu
 • sekrety siły emocji
   

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych pieniędzy.


Kiedy tylko uwierzysz,
że Twoje myśli mogą działać cuda...

Nie wiem czy wiesz, że tym, co najbardziej różni bogatych od biednych jest ich sposób myślenia. To, co różni osoby pewne siebie od nieśmiałych, to sposób myślenia. To, co różni osoby o silnej woli i charakterze od szybko poddających się, to także sposób myślenia.

To od myślenia w pewien określony sposób zależy, jakie ludzie podejmują działania i decyzje, a z nich przecież biorą się rezultaty. Już niedługo Ty też dowiesz się, jak myślą nie tylko ludzie bogaci, ale także osoby, które mają szczęśliwe związki i są pewne siebie. Wiedza, jak to osiągnąć, stanie przed Tobą otworem. Otrząśnij się z ograniczających Cię fałszywych przekonań. Zacznij działać teraz. „Kliknij w przycisk dodaj do koszyka”.

 

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Sekrety prawa przyciągania" , dzięki której poznam, jak zostosować prawo przyciągania w każdej dziedzinie swojego życia do osiągnięcia tego, czego pragnę.
 • Rozumiem, że dzięki tej książce zacznę wreszczie dostrzegać ukryte możliwości, które dotąd były dla mnie niedostępne i poznam działający od wieków sekret, z którego istnienia wiele osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy.
 • Rozumiem, że dzieki tej wiedzy będę w stanie tak pokierować swoimi myślami, aby zmienić każdą dziedzinę swojego życia.
 • Wiem, że otrzymam  gratis publikację "Sekrety przyciągania pieniędzy".

   
Gratis!
    wersja elektroniczna 21,70 zł

82 str.,
ISBN: 978-83-7582-766-8

    wersja drukowana  31,70 zł

120 str.,
ISBN: 978-83-7582-767-5

add to Cart

 

Newsflash

Już nie będę taki szybki

Przedwczesny wytrysk - istota problemu oraz sposoby jego likwidacji...
 

 

Naturalne planowanie rodziny

Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości. Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie planowania rodziny...